Bugün, 21 Temmuz 2024 Pazar

81 İlde Ücretsiz Oldu! Tek Kuruş Bile Alınmayacak!

81 İlde Ücretsiz Oldu! Tek Kuruş Bile Alınmayacak!

EKONOMİ 30.04.2024 11:55:00 0
81 İlde Ücretsiz Oldu!  Tek Kuruş Bile  Alınmayacak!

81 ilde o işlemler artık ücretsiz yapılacak. Kampanya resmen duyuruldu, tek kuruş bile alınmayacak.

Müşteri çekmek isteyen bankalar yeni kampanyaları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Emekliler verdikleri promosyon ücretleri ile kıyasıya rekabet içerisine giren bankalar bu bandı genişleterek tüm müşteriler için uygulamaya başladı.

TAMAMEN ÜCRETSİZ OLDU

Türkiye’nin en ünlü bankalarından olan QNB Finansbank, o işlemleri tamamen ücretsiz yaptı. Bankanın resmi internet sitesinde yayımlanan bilgilere göre, müşteriler bankada yapacakları havale işlemlerini ömür boyu ücretsiz kullanabilecek. 

QNB Mobil, İnternet Şubesi ve ATM’lerden banka bünyesinde yapılacak para transferi işlemlerinde 81 ilde bir ömür boyu masraf ödenmeyecek. Öte yandan bankanın paylaştığı detaylarda aynı zamanda yaptıkları havale işlemleri için müşterilerin nakit ödül kazanacağı belirtildi.

KAMPANYANIN 

DETAYLARI BELLİ OLDU

Banka bünyesinde bulunan hesaplar arasında yapılan havale işlemlerinde geçerli olacak olan kampanyanın EFT işlemlerinde farklı bankaya yapılan para transferi kampanya kapsamı dışında olduğu kaydedildi.

Bir başka kapsam dışı uygulama ise Kredi kartından yapılan havale işlemleri için geçerli olacak. Ayrıca kampanyaya TL hesaptan hesaba ve talimatlı havale işlemleri dahil olacağı aktarıldı. Kampanyanın tüm detaylarına bankanın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler: Ücretsiz ! Kuruş Alınmayacak!
Pazar 33.5 ° / 20.6 °
Pazartesi 35 ° / 21.7 °
Salı 35.1 ° / 22.1 °